W gronie zwycięzców

Drukuj
Opublikowano
U. Faltyn Odsłony: 191

  Kilkoro naszych uczniów wzięło udział w XII edycji konkursu  No Promil No Problem. Troje z nich znalazło się w gronie laureatów i wyróżnionych.

 

 Już po raz dwunasty Małopolska organizuje kampanię społeczną, w którą aktywnie włącza się nasza szkoła. Bierzemy udział w licznych zadaniach koordynowanych przez szkolnego pedagoga, wspomaganego przez wychowawców klas i nauczycieli różnych edukacji (nad właściwym przebiegiem akcji na terenie gminy czuwa p. Zofia Kuchnia – gminny koordynator małopolskiej kampanii).

Przy tej okazji, w bieżącym roku szkolnym, kilkanaścioro uczniów klas II – VIII próbowało swoich sił w szkolnym etapie konkursu literackiego, którego tematem było przesłanie nopromilowej kampanii  (wiersz, opowiadanie, inna forma literacka). Prace sześciorga zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego.

16 stycznia miało miejsce oficjalne podsumowane konkursu i wręczenie nagród zwycięzcom, wśród których znalazło się 3 uczniów naszej szkoły. Są nimi:

Aleksandra Faltyn (kl. VIa) - laureatka,

Nikodem Tudaj (kl. IIa) – laureat,

Paweł Biskup (kl. IIa) – wyróżnienie.

 

Ciekawych szczegółów odsyłamy pod ten link: https://www.bezpromilowo.pl/kamp2019/wreczenie-nagrod/