Oferta szkoły

E. B. Odsłony: 2956

Uczniowie w naszej szkole się nie nudzą. Mają możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych zajęciach.

Artystyczne dusze korzystają z zajęć muzycznych, teatralnych, plastycznych. Ci którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę mogą to czynić na zajęciach kół przedmiotowych:  matematycznym, historycznym, językowym, przyrodniczym i innych. Rozsadzani przez energię mają szanse wyładować ją w sekcjach sportowych: piłka nożna, basen, narty.

Jeśli pojawiają się trudności dydaktyczne korzystają z zajęć dydaktyczno - wyrównawczych. Żeby uczynić coś dla ducha biorą udział w koncertach, wyjazdach do kina lub do teatru. Dopełnieniem tego są atrakcyjne wycieczki.

Nasza szkoła oferuje swoim uczniom:

9  dobrze wyposażonych pracowni przedmiotowych w tym specjalistyczne: językowa, matematyki, historii, przyrody

pracownię komputerową z dostępem do Internetu,

bibliotekę z bogatym księgozbiorem ,

Centrum Informacji Multimedialnej z dostępem do Internetu,