LIVE LESSONS

DZIAŁALNOŚĆ INNOWACYJNA

„LIVE LESSONS”

W dobie globalizacji, znajomość języka angielskiego jest koniecznością, której dzisiaj nikt już nie ośmieli się zakwestionować. Poziomem zapewniającym komunikację w języku angielskim jest poziom B2-wgł Rady Europy (taka umiejętność jest wpisana w sylwetkę absolwenta naszej szkoły). Fakt władania językiem obcym na w.w. poziomie staje się stopniowo rzeczywistością wśród polskiej młodzieży. Co więcej, coraz częściej kartą przetargową w poszukiwaniu dobrego miejsca pracy staje się znajomość języka obcego. Znajomość języka obcego ma istotne znaczenie  jako element ogólnego wykształcenia. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu oraz samym oczekiwaniom uczniów, proponujemy działalność innowacyjną „Żywe lekcje’ aby wyjść poza ramy systemu klasowo-lekcyjnego i pokazać praktyczne zastosowanie języka.

Czytaj więcej: LIVE LESSONS