„NADE WSZYSTKO SPEAKING”

DZIAŁALNOŚĆ INNOWACYJNA

„NADE WSZYSTKO SPEAKING”

W tym roku szkolnym mija 10 lat od podjęcia decyzji o prowadzeniu działań innowacyjnych  mających na celu doskonalenie umiejętności posługiwania się  językiem angielskim. Ten eksperyment pedagogiczny to „Nade wszystko speaking”. Uczestnictwo w zajęciach uświadamia uczniom, jak ważną role we współczesnym świecie pełni umiejętność posługiwania się językiem obcym. Zajęcia przyczyniają się także do przełamania bariery językowej i zachęcają uczniów do podejmowania i prowadzenia konwersacji w języku angielskim. Prowadzący innowację postawili wszystko na jedną kartę - dać zdolnej młodzieży okazję do tego, aby język angielski nie był dla nich obcy; żeby mogła dotknąć kultury krajów anglojęzycznych i spotkać się z żywym językiem. To, co jest najbardziej potrzebne naszym uczniom, to kontakt z żywym językiem, który próbujemy im zapewnić poprzez zajęcia z native speakers w Szkole Językowej „Callan”. W tym celu organizujemy wyjazdy do Krakowa, gdzie nasi uczniowie uczestniczą w intensywnym kursie speakingu.

Czytaj więcej: „NADE WSZYSTKO SPEAKING”