Wyniki konkursów

E. Adamczyk Odsłony: 1068

W minionym miesiącu odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny dla uczniów kas 1-3 pt. „Moja rodzina”.

Celem konkursu było rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych, wrażliwości artystycznej uczniów, a także uświadomienie dzieciom wartości rodziny oraz kształtowanie więzi emocjonalnych.

W konkursie najliczniej wzięli udział uczniowie klas drugich, chociaż i pierwszoklasiści stanęli na wysokości zadania przygotowując piękne prace.

Tak przedstawiają się wyniki:

I miejsce – Emilia Poręba, kl. 2b

II miejsce-  Alicja Rusnarczyk, kl.2a

III miejsce- Zofia  Opyd, kl. 1b

Wyróżnienie- Jan Zygarowicz, kl. 2b

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do obejrzenia prac na wystawie (przy głównym wejściu).

W kwietniu odbył się już po raz czwarty Szkolny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie. W tym roku wzięli w nim udział uczniowie klas drugich. Dzieci rozwiązując test zaprezentowały swoją wiedzą na temat bezpieczeństwa oraz znajomości podstawowych zasad ruchu drogowego.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce – Andrzej Witteczek, kl. 2b

Emilia Poręba, kl. 2b