• Szkoły Pełne Talentów

17.09.2024

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie Lidla SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW i przekazanie zebranych TALENCIAKÓW na konto naszej szkoły. Za zebrane Talenciaki w ubiegłych latach otrzymaliśmy zestawy gier dydaktycznych i tablicę z przyborami do matematyki.

Zebrane kupony można samodzielnie przypisać na konto Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bohaterów Warszawy w Kamienicy, wrzucić do pudełka znajdującego się parterze szkoły lub przynieść do Pani pedagog Iwony Dominik.

Talenciaki wydawane są w sklepach Lidl za każde wydane 50 zł na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo. Mamy nadzieję, że i w tej edycji wspólnymi siłami uda nam się doposażyć szkołę w pomoce dydaktyczne.

• Witamy w Nowym Roku Szkolnym!

17.09.2024

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice!

Rozpoczynamy nowy rok szkolny pełni energii i gotowi na nowe wyzwania!  Szczególnie ciepło witamy wszystkich nowych uczniów i nauczycieli, którzy dołączyli do naszej szkolnej społeczności!

Czeka nas rok pełen nauki, przygód, nowych znajomości i niezapomnianych chwil! Mamy nadzieję, że szybko poczujecie się tutaj jak w domu, a każdy dzień w naszej szkole będzie pełen uśmiechów i sukcesów!

Razem stwórzmy kolejny, wyjątkowy rozdział w historii naszej szkoły!

Życzymy wszystkim wspaniałego roku szkolnego!

Piątek 18.10.2024